Kariera

aes systems

Monter-serwisant elektronicznych systemów zabezpieczeń

Miejsce pracy: dolnośląskie – Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis: Systemy TV Przemysłowej (CCTV),  Systemy Przeciwpożarowe (SAP), Systemy Alarmowe (SSWiN), Kontroli Dostępu (KD), sieci LAN
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1K
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Instalacja/Konfiguracja oprogramowania i sprzętu m.in. informatycznego
  • Praca w terenie
  • Serwis u klienta
  • Konserwacja systemów

 Oczekiwania:

  • Wykształcenie  średnie  (elektryczne/elektroniczne bądź informatyczne/telekomunikacyjne)
  • Znajomość sieci LAN
  • Znajomość systemów alarmowych, monitoringu, p.poż., kontroli dostępu.
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność współpracy z zespołem
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

 Oferta:

  • możliwość rozwoju w branży
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • dynamiczne środowisko pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania prac.
  • Dobrą atmosferę,

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą maila.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)